Poznáte Adidas Boost? Je to revolučná technológia, ktorá bola predstavená v roku 2013. Podrážky Adidas Boost dnes milujú bežci po celom svete a dovolíme si tvrdiť, že navždy zmenili beh. 

 

Čo je Adidas Boost?

Boost je najinovatívnejšia technológia odpruženia podrážky od spoločnosti Adidas, ktorá používa materiál nazývaný termoplastický polyuretán (TPU), ktorý sa pod tlakom stláča, aby lepšie absorboval nárazy a okamžite sa vrátil do pôvodného tvaru. Pena Boost ponúka najvyššiu energetickú návratnosť zo všetkých bežeckých topánok na trhu – čím zaisťuje konzistentnejší beh.

 

Aké sú výhody technológie Boost? 

Boost bol vždy známy svojou energetickou návratnosťou a pozdvihuje celkový zážitok z behu. Vďaka tlmiacim vlastnostiam Boost-u máte pocit, že beháte v obláčikoch. Boost je tiež navrhnutý tak, aby odolával širokému spektru teplôt, čo z neho robí druh bežeckej obuvi, ktorá bez problémov zvládne vietor, sneh, slnko, dážď, jednoducho čokoľvek.

 

Ďalšie výhody Boost technológie sú jej trvanlivosť a flexibilita. Boost je technológia, ktorá dokáže vydržať kilometre bez straty vlastností. Je zároveň dostatočne flexibilná bez ohľadu na tempo, aké si zvolíte. 

 

Nemôžeme hovoriť o Boost bez toho, aby sme hovorili o energetickej návratnosti. Sila absorbovať a vrátiť viac kinetického výkonu športovca je to, čo navždy zmenilo priemysel bežeckej obuvi. 

 

Modely s technológiou Adidas Boost nie sú len pre profesionálnych športovcov. Bežať v týchto topánkach môže každý. 

 

Ktorý model s penou Adidas Boost si vybrať?

Rada Adidas Energy Boost bola v roku 2013 uvedená na trh ako prvá obuv Adidas, ktorá predstavila technológiu Boost. Ľahká, neutrálna bežecká obuv ponúka kombináciu odpruženia a lepšej rýchlosti pre tých, ktorí chcú, aby bol každý beh lepší. 

 

Adidas Supernova je model na každý deň, na beh aj voľný čas. Podrážka Boost priamo pod nohami je doplnená energetickými koľajničkami pozdĺž oboch strán platformy. Veľa vankúšov a prispôsobenie vyššiemu objemu z neho robí perfektnú „sobotnú“ obuv na dlhé behy.

 

Adidas Supernova ST je vylepšením a predstavuje najstabilnejšiu bežeckú obuv. Dosiahla to vďaka predĺženej energetickej koľajnici a ďalším vankúšikom peny Boost.

 

Adidas AdiZero Adios je rýchly a ľahký dizajn ako stvorený na preteky. Má na svedomí mnohé z najrýchlejších maratónskych a polmaratónskych časov a tento model mal obutý aj držiteľ svetového rekordu v maratóne.

 

Neuveriteľne všestranný je model Adidas Adizero Boston 6. Je to neutrálna topánka úzkeho strihu s elegantným šmrncom na beh aj bežný deň.Je ideálna pre tých, ktorí chcú mať pocit, že nemajú obuté vôbec nič.

 

Boost bol oficiálne integrovaný do bežeckej rady Adidas v roku 2013. V nasledujúcich rokoch sa Boost preslávil ako ikona behu a nakoniec sa stal tak populárnym, že prerazil vo svete kultúry športu a streetwearu.

hello@leadmedia.sk

Lead Media s.r.o.
Karpatská 6
811 05 Bratislava
Slovensko