Bez ohľadu na to, či sa chystáte na maratón, alebo si len tak zabehať, Adidas má určite pre vás správne topánky. Okrem toho, značka podporuje bežcov a buduje ich komunitu. 

Adidas si získal svoje miesto v obuvníckom a športovom odevnom priemysle tým, že zostal verný tomu, čo motivovalo jeho zakladateľa Adi Dasslera pred takmer storočím: počúvať športovcov a vyrábať výrobky, ktoré zodpovedajú ich potrebám. Tak je to aj s behom.

Keď ste v behu noví, môže byť mätúce sledovať, koľko rôznych druhov bežeckých topánok má značka ako Adidas vo svojej ponuke. Buďte si však istí, že tento široký sortiment má svoj dôvod a s trochou prieskumu si v ňom nájdete svoju ideálnu obuv.

Topánky sa odlišujú špeciálnou penou Adidas Boost

Pena Boost je viac ako čokoľvek iné magickou zložkou bežeckých topánok Adidas, vďaka ktorej sa k nim ľudia znova a znova vracajú. Pružná a pohodlná medzipodrážka sa nachádza vo všetkých najobľúbenejších topánkach nemeckej spoločnosti od rýchlych Adizero Adios po štýlové UltraBoost.

Bez ohľadu na to, aký ste bežec, je potrebné vziať do úvahy niekoľko ďalších faktorov okrem pohodlnej medzipodrážky Boost. Začnite tým, aký beh chcete s topánkou vykonávať. Ste príležitostný bežec, ktorý väčšinou behá zhruba 5 až 10 km v akomkoľvek tempe? Alebo tvrdo trénujete na maratón? 

Potom, čo sa vyzbrojíte približnou predstavou o tom, aký ste typ bežca a aký typ obuvi potrebujete, určite nájdete topánky Adidas, ktoré zodpovedajú vašim cieľom.

Adidas Runners spája bežcov po celom svete

Adidas Runners je medzinárodná komunita pozostávajúca z ľudí z rôznych prostredí a rôznych spoločenských vrstiev, ktorých spája túžba stať sa lepšími: lepší bežci, lepší športovci a v konečnom dôsledku aj lepší ľudia.

“Bežíme navzájom, nie proti sebe a navzájom sa tlačíme k novým osobným rekordom.” To je hlavná myšlienka iniciatívy. Každý člen Adidas Runners chápe, že konečným cieľom nie je „vyhrať“, ale vždy posúvať svoje hranice. Adidas Runners používa holistický prístup, ktorý pozdvihuje všetky aspekty života. Zažite profesionálny tréning  podľa vlastných predstáv. Pridať do komunity sa môžete aj vy! 

hello@leadmedia.sk

Lead Media s.r.o.
Karpatská 6
811 05 Bratislava
Slovensko